- Studio Sportowego Tańca Towarzyskiego Kiepura

Studio Sportowego Tańca Towarzyskiego Kiepura

Oferta

          Studio Sportowego Tańca Towarzyskiego Kiepura działające w Miejskim Klubie im. Jana Kiepury w Sosnowcu, istnieje od ponad 20 lat. Pod czujnym okiem znakomitych trenerów, wychowankowie rozwijają swoje umiejętności artystyczne i taneczne z zakresu tańców standardowych i latynoamerykańskich. Poprzez profesjonalne treningi prowadzone w miłej atmosferze, podopieczni SSTT Kiepura, już od najmłodszych lat uczestniczą w wielu turniejach o zasięgu krajowym i międzynarodowym, zdobywając tym samym najwyższe klasy taneczne, a także wiele mistrzowskich tytułów.

      Niezwykle istotnym elementem, uzupełniającym treningi podstawowe z zakresu tańca towarzyskiego, są zajęcia baletowe i kondycyjne, a także dodatkowo, regularne szkolenia z obu stylów tanecznych, prowadzone przez uznanych trenerów światowej klasy. Ponadto, SSTT Kiepura zapewnia młodym adeptom sztuki tanecznej profesjonalne sale zajęciowe.

       Od wielu lat, SSTT Kiepura organizuje także turnieje taneczne o zasięgu krajowym i międzynarodowym obecnie pod nazwą Sosnowiec Dance Cup. Profesjonalizm tych przedsięwzięć, zaowocował przyznaniem przez Polskie Towarzystwo Taneczne możliwości przygotowania  i realizacji Mistrzostw Polski w 10 Tańcach. To niewątpliwie niezwykłe wydarzenie, odbyło się w Sosnowcu, w listopadzie 2017 roku.


Zapraszamy serdecznie do SSTT Kiepura!