- Studio Sportowego Tańca Towarzyskiego Kiepura

Studio Sportowego Tańca Towarzyskiego Kiepura

Oferta

          Studio Sportowego Tańca Towarzyskiego Kiepura działające w Miejskim Klubie im. Jana Kiepury w Sosnowcu, istnieje od ponad 20 lat. Pod czujnym okiem znakomitych trenerów, wychowankowie rozwijają swoje umiejętności artystyczne i taneczne z zakresu tańców standardowych i latynoamerykańskich. Poprzez profesjonalne treningi prowadzone w miłej atmosferze, podopieczni SSTT Kiepura, już od najmłodszych lat uczestniczą w wielu turniejach o zasięgu krajowym i międzynarodowym, zdobywając tym samym najwyższe klasy taneczne, a także wiele mistrzowskich tytułów.

      Niezwykle istotnym elementem, uzupełniającym treningi podstawowe z zakresu tańca towarzyskiego, są zajęcia baletowe i kondycyjne, a także dodatkowo, regularne szkolenia z obu stylów tanecznych, prowadzone przez uznanych trenerów światowej klasy. Ponadto, SSTT Kiepura zapewnia młodym adeptom sztuki tanecznej profesjonalne sale zajęciowe.

       Od wielu lat, SSTT Kiepura organizuje także turnieje taneczne o zasięgu krajowym i międzynarodowym obecnie pod nazwą Sosnowiec Dance Cup. Profesjonalizm tych przedsięwzięć, zaowocował przyznaniem przez Polskie Towarzystwo Taneczne możliwości przygotowania  i realizacji Mistrzostw Polski w 10 Tańcach. To niewątpliwie niezwykłe wydarzenie, odbyło się w Sosnowcu, w listopadzie 2017 roku. Kolejnym wyróżnieniem SSTT Kiepura jest przyznanie praw do organizacji prestiżowego turnieju jakim jest Grand Prix Seniorów, który odbył się 15 lutego 2020 roku. Impreza odbiła się szerokim echem wśród tancerzy oraz sędziów co daje NAM, jako organizatorom, niesamowitą satysfakcję oraz kredyt zaufania.

Zapraszamy serdecznie do SSTT Kiepura!