- Studio Sportowego Tańca Towarzyskiego Kiepura

Studio Sportowego Tańca Towarzyskiego Kiepura

Taniec Towarzyski- Grupa Turniejowa Młodzież

Grupa sportowa.

Czym są zajęcia sportowe z tańca towarzyskiego dla młodzieży?

Sportowy Taniec Towarzyski dla młodzieży to grupa zaawansowana, w której uczestnicy zajęć to doświadczeni tancerze młodzieżowi. W tej grupie pary - tancerze regularnie uczestniczą w ogólnopolskich oraz międzynarodowych turniejach tańca towarzyskiego oraz poświęcają sporą ilość czasu na treningach, aby się do nich przygotować.

Treningi odbywają się 3 razy w tygodniu, w tym zajęcia grupowe ze stylu standardowego, zajęcia grupowe ze stylu latynoamerykańskiego oraz dwa practis kontrolowany.

Jakie korzyści wynikają z trenowania w grupie zaawansowanej?

Uczestnicy zajęć szkoleni są pod okiem utytułowanych trenerów, min. Wielokrotnych Wicemistrzów Polski.. Ponadto, oprócz regularnych zajęć grupowych tancerze posiadają nielimitowany dostęp do sali - w ramach treningu indywidualnego.

Dla kogo?

Zajęcia sportowego tańca towarzyskiego przeznaczone są dla tancerzy mających już doświadczenie taneczne, tzn. takich, którzy potrafią zatańczyć min. 8 tańców oraz aspirują, aby podnosić swoje taneczne umiejętności i rozwijać się podczas treningów grupowych i indywidualnych. Ważnym elementem są również turnieje taneczne, które stanowią cel przygotowań.

Kiedy?

Zajęcia odbywają się w poniedziałki, czwartki oraz piątki od godziny 18:00 do 19:30, oraz od 19 do 21:00, w siedzibie klubu przy ulicy Będzińskiej 65 w Sosnowcu.

Jak się zapisać?

W celu zapisania się na zajęcia w nowym sezonie, który rozpoczyna się już 6 września, prosimy o kontakt z sekretariatem Miejskiego Klubu im. Jana Kiepury pod numerem: (+48) 32 788-33-60 lub poprzez Facebooka na profilu Studio Sportowego Tańca Towarzyskiego Kiepura Sosnowiec.

Dodatkowe pytania?

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące zajęć prosimy o kontakt pod numerem podanym wyżej lub przez Facebooka.