- Studio Sportowego Tańca Towarzyskiego Kiepura

Studio Sportowego Tańca Towarzyskiego Kiepura

Dwujęzyczne zajęcia taneczne dla dzieci |JĘZYK ANGIELSKI|

Nauka tańca i nauka języka!

Czym są dwujęzyczne zajęcia taneczne dla dzieci - JĘZYK ANGIELSKI?

W tej grupie dzieci poznają podstawowe tańce towarzyskie oraz uczą się języka angielskiego- RÓWNOCZEŚNIE! Nasz program nauczania łączy dobrą zabawę z nauką tańca oraz podstawowymi zwrotami, słowami i "small- talkami" w języku angielskim, w sposób taki, żeby dzieci zawsze mogły spożytkować swoją energię i jednocześnie wynieść z zajęć nowe umiejętności językowe i taneczne.

Zajęcia są świetnym połączeniem nauki języka z aktywnością fizyczną.

Jakie korzyści wynikają z trenowania w grupie?

Uczestnicy zajęć już na tym etapie kształtują poprawną sylwetkę ciała, uczą się zaawansowanej koordynacji ruchowej oraz nabywają umięjętności językowych, które pozwalają na opisanie czynności wykonywanych na zajęciach, tzn. Każda forma aktywności jest opisywana w języku angielskim . Pracując w grupie uczą się kreatywności oraz kształtują dobre nawyki pracy na treningach.

Dla kogo?

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 lat.

Kiedy?

Zajęcia będą odbywać się w piątki piątki w godzinach 17:00- 19:00, w siedzibie klubu przy ulicy Będzińskiej 65 w Sosnowcu. Szczegółowy plan zostanie opublikowany na początku września.

Jak się zapisać?

W celu zapisania się na zajęcia w nowym sezonie, który rozpoczyna się już 6 września, prosimy o kontakt z sekretariatem Miejskiego Klubu im. Jana Kiepury pod numerem: (+48) 32 788-33-60 lub poprzez Facebooka na profilu Studio Sportowego Tańca Towarzyskiego Kiepura Sosnowiec.

Dodatkowe pytania?

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące zajęć prosimy o kontakt pod numerem podanym wyżej lub przez Facebooka.